Biz kimiz ve ne yapıyoruz?

07 Bilgisayar 2015 yılında Antalya Merkezli olarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde sektörde yeni gelişmekte olan tüm teknolojileri en başından takip etmiş, Türkiye'de ilk Sınırsız Trafik imkanını Dedicated Sunucu dahil tüm hizmetlerinde başarı ile müşterilerine ulaştırmıştır. Vermiş olduğu hizmetlerin temelini oluşturan sunucu ve network cihazlarında dünya çapında çeşitli ödüller almış, sektörün en iyi çözümlerini bir araya getirmekteyiz. Firmamız bünyesinde uçtan uca çözüm üretebilmekteyiz. TÜm uygulamalarınızı ve çalışmalarını dilerseniz sistem yöneticiliğini biz üstleniyoruz.

Teknik Altyapımız

Ömürtech 2 santralden farklı yedekli 2 X 10 Gigabit gerçek network erişimine sahiptir. Ana santrallerimiz 5 farklı telekominikasyon firmasına yedekli ve direk erişimi mevcuttur. ( Vodafone, Turkcell, Turk Telekom, Turk Telekom International ve Yurtdışı bağlantılar için EK Metnatilus). Tüm network cihazlarında ve layer 3 ve 4 katmanındaki saldırılar için Juniper Markasını tercih etmekteyiz. Application Firewall, Layer7 tarafında Citrix Netscaler cihazı ile önemli uygulamalarınızı her an ulaşılabilir hale getirmek için network altyapısında ciddi çalışmaları başarı ile sizler sunmaktayız.

 

Ticari Ünvan Hostmerkezim Bilişim Hizmetleri
Vergi Dairesi Kocasinan
Vergi Numarası 2650677446
Adres Siyavuşpaşa Mah., Başak Sok., No: 14C - Bahçelievler - İSTANBUL
Telefon Numarası +90 444 8 619
Mail bilgi(at)hostmerkezim.com

Çalışma ekibimizi sizlere kısaca tanıtmak istiyoruz.

Burak ÇİTFÇİ

Şirket Yöneticisi

2005 yılında web tasarım ve kodlama ile bu sektöre girerek sizlere domain ve hosting hizmetleri sunmayı amaçladığım hostmerkezim.com`u 2011 yılında kurdum ve hizmet sunmak benim için büyük bir mutluluk!

Ümmühan İŞLEK

Müşteri Temsilcisi

2004 yılından 2011 yılına kadar bir çok operatör şirketinde çalıştım ve artık hostmerkezim.com ile çalışıyorum çok memnunum, buna sizlerin de anlayuşlı olması sebep oldu.

Selma BAHÇIVAN

Satış Direktörü

2003 yılında çok büyük bir kola firmasının satış dörektörlüğünü yapıyordum ve mutsuzdum, artık hostmerkezim.com ile çalışıyorum 3 senedir çok mutluyum. Teşekkürler...

Sevgi SELSOY

Destek Yöneticisi

Sizlere e-posta ve destek talepleri üzerinden yardımcı olmaktan gurur duyuyorum. Teşekkürler...

Değerlerimiz

Sizlerin de bizi seçmesiyle tüm değeri siz kattınız.

Kalite

Kalite bizim için en önemli başrolü oynuyor. Kaliteden ödün vermiyoruz!

Performans

Sadece sunduğumuz hizmetlerde performans değil, arka planda ekibimiz ile en iyi performans için çalışıyoruz.

Uptime

En önem verdiğimiz konulardan birisi de ulaşılabilir olmak. Müşterilerinizi kapalı bir web sayfası ile karşılamanızı istemeyiz.

Özellikler

Web Tasarım ve Kodlama konusunda da sizlere hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra Wordpress, Joomla, Drupal ve Forum siteleri kurulumu hizmeti sunuyoruz.

Destek

Destek taleplerinize en geç 18 saat içerisinde cevap veriyoruz.

Güvenlik

Güvenliğiniz için DDOS ve Shell saldırılarını engelleyen hizmetlerimiz mevcuttur.

Lokasyonumuz